products

Oryginalny Windows Server OEM Standard 2016 Retail Box 32-bitowy 64-bitowy, Win Server 2016 Std

Podstawowe informacje
Place of Origin: HK, Singapore, Thailand, Ireland, Korean, Japanese, USA, Germany, Russian,
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Originally Microsoft
Numer modelu: Wygraj serwer 2019 STD Retail
Minimum Order Quantity: 10PCS
Packaging Details: The Original Retail Package
Delivery Time: 3-5 working days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram
Szczegóły informacji
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Gwarancja: ważne przez całe życie
Weryfikacja: To legalność i autentyczna weryfikacja. 100% autentyczny! Usługi: wszystkie usługi posprzedażowe na całe życie
Wersja: Sprzedaż
High Light:

windows 10 professional oem

,

oem system builder pack


opis produktu

Oryginalny system Windows Server 2016 Retail Box 32bit 64bit

Informacje o produkcie

 • Model licencjonowania systemu Windows Server 2016 obejmuje zarówno licencje Core Cores + Client Access (CAL).

 • Każdy użytkownik i urządzenie uzyskujące dostęp do licencjonowanej wersji Windows Server Standard, Datacenter lub Multipoint wymagają licencji CAL systemu Windows Server lub licencji Windows Server i licencji usług pulpitu zdalnego (RDS).

CO NOWEGO W WINDOWS SERVER 2016

Windows Server 2016 to system operacyjny dla serwerów opracowany przez Microsoft jako część rodziny systemów operacyjnych Windows NT, opracowany jednocześnie z Windows 10. Pierwsza wczesna wersja zapoznawcza (Technical Preview) stała się dostępna od 1 października 2014 r. Wraz z pierwszym technicznym podglądem System Center W przeciwieństwie do poprzednich wersji systemu Windows Server, które zostały wydane jednocześnie z systemem operacyjnym klienta, system Windows Server 2016 został wydany 26 września 2016 r. na konferencji Microsoft Ignite i stał się ogólnie dostępny 12 października 2016 r.

Bezpieczeństwo wbudowane na początku
Zmniejsz ryzyko dzięki wielu warstwom zabezpieczeń bezpośrednio w systemie operacyjnym w celu ochrony lokalnej i chmury.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki Windows Server 2016
Polegaj na nowych warstwach zabezpieczeń wbudowanych w system operacyjny, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed naruszeniami bezpieczeństwa. Pomóż blokować złośliwe ataki i zwiększ bezpieczeństwo maszyn wirtualnych, aplikacji i danych.

Wirtualizuj bez narażania bezpieczeństwa
Używaj ekranowanych maszyn wirtualnych, aby chronić swoje maszyny wirtualne przed naruszeniem struktury, a także poprawić zgodność. Ekranowane maszyny wirtualne są szyfrowane przy użyciu funkcji BitLocker i działają na zdrowych hostach.

Chroń poświadczenia administratora
Pomóż chronić poświadczenia administratora przed atakami Pass-the-Hash, korzystając z funkcji Credential Guard i Remote Credential Guard. Ogranicz uprawnienia administratora dzięki funkcji Just-In-Time Administration i Just Enough Administration.

Chroń aplikacje działające w systemie operacyjnym w dowolnym miejscu
Zwiększ ochronę swoich aplikacji lokalnych lub działających w chmurze. Pomóż upewnić się, że tylko zaufane oprogramowanie działa na serwerze z Device Guard. Pomóż chronić przed atakami powodującymi uszkodzenie pamięci dzięki Control Flow Guard. Pomóż chronić przed znanym złośliwym oprogramowaniem dzięki Windows Defender zoptymalizowanemu do ról serwera.

Szybko wykrywaj zagrożenia bezpieczeństwa
Pomóż wykryć podejrzane zachowanie w jądrze lub innych wrażliwych procesach dzięki zaawansowanym funkcjom kontroli. Ponadto użyj narzędzi Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics, aby skonfigurować alerty i raporty.

Zwiększ izolację aplikacji
Pomóż chronić aplikacje oparte na kontenerach dzięki kontenerom Hyper-V. Użyj rozproszonej zapory sieciowej, funkcji sieci zdefiniowanej programowo, aby kontrolować wewnętrzny i zewnętrzny ruch sieciowy do maszyn wirtualnych.

Popraw zgodność i bezpieczeństwo
Dowiedz się, w jaki sposób system Windows Server 2016 może pomóc Ci wydajniej spełniać wymagania dotyczące zgodności z priorytetami i cele bezpieczeństwa, takie jak PCI DSS 3.2, ISO 27001 i FedRamp.

Uzyskaj hiperwizora, który jest gotowy do chmury, gdy jesteś
Łatwiejsza migracja do chmury dzięki hiperwizorowi, który obsługuje platformę Azure, największe centrum danych na świecie. Polegaj na platformie Windows Server 2016, która Gartner nie tylko uznaje za lidera w dziedzinie wirtualizacji serwerów x86, ale ma też analityków, którzy zmienią dynamikę konkurencji w zakresie wirtualizacji.

Zapisz przy migracji obciążeń do chmury za pomocą Hyper-V
Uruchamiaj obciążenia na Hyper-V, a następnie łatwo migruj je z wersji lokalnej na maszynę wirtualną z systemem Windows Server w chmurze.

Polegaj na unikalnych wbudowanych zabezpieczeniach zwirtualizowanych obciążeń
Użyj ekranowanych maszyn wirtualnych do szyfrowania maszyn wirtualnych za pomocą funkcji BitLocker i upewnij się, że działają one tylko na hostach zatwierdzonych przez Host Guardian Service.

Rozwój
Microsoft został zreorganizowany przez Satyę Nadellę, łącząc zespoły Server i System Center. Wcześniej zespół serwera był ściślej związany z zespołem klienta Windows. Zespół platformy Azure ściśle współpracuje również z zespołem serwera.
W marcu 2017 r. Microsoft zademonstrował wewnętrzną wersję Server 2016 działającą na architekturze ARMv8-A. Doniesiono, że Microsoft współpracował z układami Qualcomm Centriq i Cavium ThunderX2. Według Jamesa Vincenta z The Verge ta decyzja zagraża dominacji Intela na rynku procesorów serwerowych. Późniejsze zapytanie od Microsoft ujawniło, że ta wersja systemu Windows Server jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego i ma wpływ tylko na subskrybentów usługi Microsoft Azure.

Ważna uwaga :

 • Ten klucz dotyczy opcji RDS dla usługi 50 pulpitu zdalnego użytkownika.

 • Musisz mieć system operacyjny Windows Server 2016 i najpierw go aktywować. Następnie możesz użyć tego klucza, aby aktywować 50 użytkowników RDS Cals.

 • Tego klucza nie można użyć do aktywacji systemu operacyjnego Windows Server 2016.

Ten produkt jest dożywotnią licencją bez opłat miesięcznych lub rocznych.

 • 1 rok gwarancji: jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoft i dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów przy wszystkich zakupach
 • NATYCHMIASTOWA dostawa pocztą e-mail: natychmiast po dokonaniu płatności otrzymasz klucz produktu, linki do pobrania i instrukcje instalacji.
 • 24-godzinna pomoc online i pomoc telefoniczna Skype
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy: skontaktuj się z nami w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Dlaczego właśnie my

 • Certyfikowany partner Microsoft jako producent systemów,
 • poświęcony licencjom OEM i oryginalnemu sprzętowi, aby służyć naszym klientom w 100% zadowolony.
 • 1 rok gwarancji i 100% gwarancji
 • 24 godziny wsparcia online i bezpłatna pomoc techniczna
 • 100% Gwarancja sprzedaży lub przedsprzedaży

Inne produkty w magazynie

Produkt
Wygraj naklejkę 7 pro
Wygraj 7 pro OEM
Wygraj 10 pro naklejki
Wygraj 10 pro OEM
WIN 10 Pro sprzedaż detaliczna
Office 2019 pro
Office 2016 dla domu i biznesu dla Win / Mac
Wygraj serwer 2016 std OEM
Wygraj sesję detaliczną w 2016 roku
Wygraj służyć 2016 Std OEM
Wygraj serwer 2019 R2 STD OEM
Wszystkie pakiety mają dostępne języki różnicowe

Jeśli potrzebujesz, skontaktuj się z naszą sprzedażą, jak poniżej:

Skype / e-mail: sales91@turingsource.com

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8613554871956