aboutus

CERVVO GROUP INC.

CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC. CERVVO GROUP INC.
1 2 3 4 5
CERVVO GROUP INC.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: CERVVO,TURING, MICROSOFT, DFXS
Ilość pracowników: 300~400
Coroczne wyprzedaże: 20,000,000-25,000,000
Rok założenia: 2014
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

W listopadzie 2016 roku CERVVO Croup Limited została założona w Hongkongu.( Zwana dalej CERVVO.)CERVVO jest oddziałem zamorskim w całości należącym do DFXS Technology Co., Ltd. Opierając się na centrum produkcyjnym w Shenzhen, zajmuje się globalną obsługą zamówień od klientów z branży przechowywania półprzewodników.

 

Firma DFXS Technology Co., Ltd. została założona we wrześniu 2014 roku. Jest to przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w projektowaniu, rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów pamięciowych i dysków twardych półprzewodnikowych. Siedziba DFXS została założona w Shenzhen w Chinach .I założyć międzynarodowy magazyn logistyczny na Nowych Terytoriach Hongkongu, zatrudniający ponad 300 pracowników.Firma zastępuje dużą liczbę operacji ręcznych najwyższej klasy zautomatyzowanym sprzętem produkcyjnym.

 

Gwarantuje to nie tylko jakość produkcji, ale także w pewnym stopniu pozwala zaoszczędzić sporo kosztów pracy.Dzięki własnym przewagom branżowym DFXS obsługiwał produkcję i przetwarzanie wielu znanych przedsiębiorstw.Obecnie baza produkcyjna i centrum badawczo-rozwojowe zajmuje powierzchnię około 5000 metrów kwadratowych i posiada 6 linii produkcyjnych Siemens SMT, 16 linii produkcyjnych do testowania pamięci i dysków półprzewodnikowych oraz 2 linie produkcyjne do montażu.Zdolność produkcyjna wynosi 300 tys./miesiąc w przypadku pamięci i 600 tys./miesiąc w przypadku dysków półprzewodnikowych.

 

Od momentu powstania DFXS zawsze zwracał uwagę na poprawę poziomu zarządzania i doskonalenie technologii iz powodzeniem uzyskał certyfikaty systemów zarządzania ISO45001, ISO9001, ISO14001 i inne, a także certyfikaty ROHS, bezhalogenowy i 3C.DFXS zawsze będzie nalegać na skupienie się na dziedzinie przechowywania półprzewodników, kładąc nacisk na zorientowanie na klienta, opierając się na profesjonalnych talentach i najlepszych inwestycjach w sprzęt, aby zapewnić większej liczbie klientów wysokiej jakości i niezawodne rozwiązania produktowe i usługi, a także dąży do stania się międzynarodową firmą Producent najwyższej klasy produktów pamięci masowej i dostawca rozwiązań.

 

CERVVO Croup Limited, opierając się na zaletach lokalizacji globalnego portu wolnego handlu w Hongkongu, w połączeniu z warunkami sprzętowymi centrum produkcyjnego w Shenzhen, zapewni klientom z branży półprzewodnikowych pamięci masowych niezawodną jakość i lepszą cenę pamięci, dyski półprzewodnikowe i inne produkty.

 

Chiny CERVVO GROUP INC. profil firmy 0

 

 

 


 

Historia

Od 2003 r. Turing Group angażuje się w dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań serwisowych, aby pomóc naszym klientom w szybkim zarządzaniu i rozwijaniu działalności. Naszym celem jest pomoc naszym klientom w znalezieniu nowych sposobów przedefiniowania działalności poprzez zapewnienie najbardziej użytecznego rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy spółką grupy, która prowadzi badania, rozwój i sprzedaż oprogramowania i inteligentnego sprzętu na całym świecie.

Usługa

Sprzedaż hurtowa oprogramowania:

Naklejki na klucz produktu Windows 10 Pro:

Identyfikator OEM 03305 …… / 03306 …… ,

COEM ID 03307 ……,

Identyfikator detaliczny 03308 ......

Windows 10 Home, Retail i OEM

Windows 8.1 profesjonalny, wersja detaliczna, wersja OEM

Windows 7 Professional, wersja OEM,

Win Server 2016 OEM

Win Server 2019 OEM

Office 2016 Professional, Wiążący klucz e-mail (Wiążący klucz konta Microsoft)

Office 2016 professional plus, Wiążący klucz e-mail (Wiążący klucz konta Microsoft)

Office 2016 dla domu i firmy na zwycięstwo, Binding Email Key (Binding Microsoft Account Key)

Office 2016 home and business for MAC, Binding Email Key (Binding Microsoft Account Key)

Office 2019 professional, Binding Email Key Binding Email Key (Binding Microsoft Account Key)

Office 2019 professional plus, Wiążący klucz e-mail (Wiążący klucz konta Microsoft)

Dom i firma Office 2019 dla WIN i MAC, wiążący klucz e-mail (wiążący klucz konta Microsoft)

Dom i firma Office 2019 dla komputerów MAC, wiążący klucz e-mail (wiążący klucz konta Microsoft)

Oprogramowanie OEM: Dostosowywanie języka oprogramowania, Dostosowywanie naklejki COA, Projekt systemu itp.

Nasz zespół

Culture

Chiny CERVVO GROUP INC. profil firmy 0

Szczegóły kontaktu