products

Oprogramowanie OEM Microsoft Windows 10 Pro Pack 64-bitowy pudełko detaliczne Oryginalny klucz

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft windows 10
Numer modelu: Nowy
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, Money Gram, L / C, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk / miesiąc
Szczegóły informacji
Wersja: Microsoft Windows 10 Pro Pack 32-BIT lub 64-BIT Retail Box Głoska bezdźwięczna: 32-bitowy / 64-bitowy
Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny Gwarancja: Czas życia przedmiotów aktywacyjnych
marki: Microsoft Status: NA MAGAZYNIE
High Light:

oprogramowanie microsoft oem

,

oprogramowanie biurowe microsoft


opis produktu

Oprogramowanie OEM Microsoft Windows 10 Pro Pack 32-bitowy lub 64-bitowy detaliczny klucz oryginalny

Oryginalny angielski system Microsoft Windows 10 Pro / Professional

1. Zupełnie nowy w fabrycznie zamkniętym opakowaniu.
2. W 100% oryginalny klucz można aktywować i zweryfikować online.
3. 32 64-bitowe dyski DVD w pełnej wersji. Pakiet i język cd: angielski
4. Dostarcz z magazynu
5. Akceptując więcej rodzajów COA, dostosuj w razie potrzeby, zapewniaj dobrą jakość i obniżaj sprzedaż oprogramowania. Jesteśmy najlepszym wyborem dla dostawcy oprogramowania narzędziowego Microsoft, fabryki oprogramowania graficznego Adobe, Microsoft Windows i oprogramowania biurowego w sprzedaży.
6. Mamy również profesjonalną wersję językową: angielską, francuską, koreańską, hiszpańską, polską, turecką, włoską i portugalską dla systemu Windows 10. Jeśli chcesz kupić, skontaktuj się z nami już teraz.

Inny wybór:

system komputerowy Windows: Aplikacja Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2019 Professional Retail Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 10 pro Retail 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2016 Home and Business Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 8.1 pro Retail 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2013 Professional Retail Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
system operacyjny Windows Server:
Windows Server 2008 Enterprise Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny Windows Server 2012 Std Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny
Windows Server 2016 Std Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny Windows Server 2019 Std Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny

Ważne informacje o tym produkcie
1. Oprogramowanie OEM jest przeznaczone dla producentów systemów i małych producentów OEM (producentów oryginalnego sprzętu), którzy produkują systemy komputerowe i wstępnie instalują oprogramowanie do tworzenia systemów OEM na tych systemach. Nie jest przeznaczony do zakupu ani instalacji przez konsumentów.

2. Kopie OEM nie mogą być przenoszone z jednego komputera na inny. Po zainstalowaniu kopii OEM systemu operacyjnego Windows na komputerze musi pozostać na tym komputerze na zawsze, chyba że w przyszłości zostanie uaktualniona do nowszej wersji systemu Windows. Wersje detaliczne można przenosić z komputera na komputer, ale detalicznej wersji systemu operacyjnego Windows nie można zainstalować na więcej niż jednym komputerze w danym momencie.

3. Kopie OEM nie są wspierane przez Microsoft. Jeśli musisz zadzwonić do firmy Microsoft w celu uzyskania pomocy dotyczącej systemu operacyjnego Windows, musisz w tym celu uiścić opłatę. Kopie detaliczne są dostarczane wraz z incydentem wsparcia telefonicznego w cenie.

Na razie mamy pakiet Win 10 Pro OEM 64-bitowy w języku angielskim, francuskim, włoskim, polskim, koreańskim, japońskim. Oto zdjęcia przykładowych wersji francuskiej w celach informacyjnych:

cechy produktu

1. Korzyści dla Twojej firmy:
- Dołącz do domeny: możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
- Ulepszone szyfrowanie: dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcji BitLocker, która pomaga chronić dane dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem.
- Zdalne logowanie: Windows 10 umożliwia zalogowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego w celu zalogowania się i korzystania z Pro PC w domu lub w podróży.
- Maszyny wirtualne: Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie na tym samym komputerze.
- Twoje aplikacje w Sklepie: Windows 10 umożliwia utworzenie własnej sekcji aplikacji prywatnych w Sklepie Windows dla wygodnego dostępu do aplikacji firmowych.
To system Windows, który znasz, tylko lepszy> Znany i lepszy niż kiedykolwiek
Windows 10 jest znany i łatwy w użyciu, z wieloma podobieństwami do Windows 7, w tym z menu Start. Uruchamia się i wznawia szybko, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już masz.

2. Łączy to zalety systemu Windows 8 z systemem Windows 7.
Miliony ludzi już korzystają z systemu Windows 10. Program Windows Insider to globalna społeczność fanów, którzy kochają system Windows i chcą pomóc w ulepszaniu go. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszym etapie i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do najlepszego systemu Windows.
Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

A.Tak jak się robi


B. Spraw, aby sieć działała tak, jak Ty
Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz1 lub pisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione lektury, aby mieć do nich później łatwy dostęp.

C. Wielozadaniowość pomaga szybciej „wykonać”
Zrób to szybciej dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie cztery rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować rzeczy według projektu, takie jak aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.
Ten system Windows zdecydowanie wysadzi inne wersje systemu Windows z wody.

D. Cortana ma twoje plecy
Cortana, osobisty asystent cyfrowy Microsoftu, po raz pierwszy pojawia się na PC i tablecie z Windows 10.
Cortana uczy się twoich preferencji, aby zapewnić odpowiednie rekomendacje, szybki dostęp do informacji i ważne przypomnienia. Interakcja jest naturalna i łatwa dzięki mówieniu lub pisaniu na klawiaturze, z zaawansowanymi funkcjami kontrolującymi Cortanę, zapewniającymi większą wiarygodność i przejrzystość.

E. Elastyczność pracy tak, jak chcesz
Nowy sklep Windows to jedno miejsce dla wszystkich twoich ulubionych
Przedstawiamy nowy sklep Windows Store, ujednolicony sposób robienia zakupów na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo pobieraj świetne bezpłatne i płatne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

F. Xbox będzie dostępny w systemie Windows
Największe serie Xbox i najlepsze Xbox Live będą dostępne w systemie Windows 10. Rozpocznij rejestrowanie rozgrywki w kilka sekund, rywalizuj z graczami konsolowymi i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na dowolny komputer z systemem Windows 10 w domu.
Sortowanie osiągnięć, które już masz na górze strony, było bardzo sprytne. - Windows Insider
Świetne wbudowane aplikacje działające na Twoich urządzeniach
Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje4, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka, Filmy i TV. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.


G. Kafelek aplikacji dla Map
Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
OneDrive

H. Najlepszy ekran jest zawsze tym, na którym jesteś
Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach dotykowych i tabletach
Przedstawiamy pierwszy smartfon z mocą podobną do komputera
Połącz się z monitorem, myszką i klawiaturą, aby używać telefonu z systemem Windows 10 jak komputera do robienia rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu rozrywki na wielką skalę.

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie dostępne w wybranych nowych telefonach premium już wkrótce.
Interakcja z urządzeniem w dowolny sposób
Dotykaj, pisz, pisz lub mów: wybór należy do Ciebie, dzięki czemu możesz wykorzystać to, co najlepiej pasuje do tego, co robisz.

Pięknie wyświetlaj swoje aplikacje i treści na każdym urządzeniu. Najlepszy ekran jest zawsze tym, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje Twoje wrażenia pod kątem aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na komputer stacjonarny w dowolnym momencie - ekran zapewni płynne przejście i piękny wyświetlacz.

I. Wbudowana ochrona Twojej firmy
System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia w sposób elastyczny i kontrolny, dzięki czemu firma nie traci czasu, nawet w razie nieoczekiwanego zdarzenia.
Pomóż chronić swoje dane - nawet w przypadku zgubienia urządzenia - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu i spoczywaj łatwiej dzięki ulepszeniom w zakresie ochrony przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.
Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia przyjęcie danych biometrycznych i uwierzytelniania wieloskładnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

J. Wbudowana ochrona Twojej firmy
Windows 10 został zaprojektowany z myślą o dzisiejszym świecie biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków oraz urządzeń 2 w 1, które zamieniają się z tabletów w laptopy, w lekkie tablety i aż do telefonów.

K. Pomaga dostosować się w miarę wzrostu
Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój firmy, a nie ograniczyć wybór. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać aplikacje na stronie, w chmurze lub na obu urządzeniach, które najlepiej pasują do Twojej firmy.
Użyj istniejącej domeny lub przejdź do logowania jednokrotnego w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Windows Store i innych. Skorzystaj z Business Store, aby uzyskać i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

L. Połącz się ze swoimi współpracownikami i klientami
Uzyskaj korzyści z produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chcą pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystając z usług w chmurze i aplikacji ze Sklepu Windows.
Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki o kluczowym znaczeniu dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie bądź pewny, że zsynchronizują się z chmurą, gdy będziesz ponownie podłączony. W końcu nie musisz być zawsze podłączony, aby wykonać swoją pracę.

M. Menu Start powróciło i jest lepsze niż kiedykolwiek, aby można je było rozwijać i dostosowywać.
Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj znaczniki znajomym.
Dołącz do swojej firmy lub szkoły, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i ochronie danych BitLocker.
Zaloguj się za pomocą pulpitu zdalnego i twórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

W przypadku oryginalnego klucza produktu Windows 10 Pro:
100% Oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro.
Aktywuj wersję 32- i 64-bitową.
Obsługuje wszystkie wersje językowe, w tym angielski, niemiecki, japoński, francuski, chiński, hiszpański i tak dalej.
Wsparcie Microsoft Online Update.
Jeden klucz do jednego komputera. Po ponownej instalacji systemów operacyjnych lub oprogramowania aplikacji na tym samym komputerze można użyć tego samego klucza, aby aktywować ponownie.
Tylko dla oryginalnej wersji. Nie dotyczy wersji Trail, OEM, Beta i Non-Genuine Version.

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8613554871956