products

Oryginalny Windows 10 Key Code Naklejka COA Win 10 Pro Pack 32 Bit / 64 Bit OEM

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapore / irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft COA
Numer modelu: Nowy
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Factory Sealed Retail box / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, Money Gram, L / C, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk / miesiąc
Szczegóły informacji
Wersja: Handel detaliczny / OEM Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny
Platforma: Pamięć flash USB Wymiary produktu Wymiary produktu: 0,8 x 5,8 x 5,8 cala
aplikacji: Międzynarodowy / globalny obszar Pokaz: 800 x 600
High Light:

window product key

,

windows 10 pro product key


opis produktu

Oryginalny Windows 10 Key Code COA Sticker Win 10 Pro Pack 32 Bit / 64 Bit OEM

Wymagania systemowe
Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowych lub 2 GB dla 64-bitów
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600


Szczegóły Produktu
Platforma: pamięć flash USB | Edycja: Pro
Wymiary produktu: 0,8 x 5,8 x 5,8 cala
Waga wysyłki: 1,6 uncji
Wysyłka krajowa: Obecnie przedmiot może być wysyłany tylko w USA i na adresy APO / FPO. W przypadku przesyłek APO / FPO, skontaktuj się z producentem w sprawie gwarancji i wsparcia technicznego.
Wysyłka międzynarodowa: Ten produkt nie kwalifikuje się do wysyłki międzynarodowej. Ucz się więcej
ASIN: B01019TDJ8
Numer modelu produktu: FQC-08788

Rób rzeczy pewnie.
System Windows 10 został opracowany przy użyciu programu 2feedback od milionów ludzi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że system Windows 10 działa tak, jak chcesz. Ponadto system Windows 10 pomaga zachować aktualność, zapewniając bezproblemowe korzystanie z największych funkcji i najnowszą ochronę przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Sieć działa tak jak Ty.

Zabierz swoją grę dalej.
Świetne tytuły Xbox, najlepsze z Xbox Live i społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet używać kontrolera Xbox i przesyłać strumieniowo gry Xbox One na domowy komputer, komputer lub tablet z systemem Windows 10.

(1) Rób rzeczy na swoich urządzeniach. Korzystaj ze swoich filmów, muzyki i zdjęć na wszystkich urządzeniach za pomocą OneDrive. Dodatkowo dzięki usłudze OneDrive otrzymujesz 15 GB darmowej przestrzeni dyskowej. Rób rzeczy magicznie.Cortana

(2) jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym, który z biegiem czasu uczy się więcej o Tobie. Cortana działa na wszystkich twoich urządzeniach, od telefonu do tabletu, po komputer, aby pomóc Ci więcej i mniej zapomnieć.


Nowa przeglądarka doskonale nadaje się do robienia zakupów online. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj narzut; będziesz także lubił czytać artykuły online bez zakłóceń. Pasek adresu zawiera spersonalizowane rekomendacje, dzięki którym szybko dotrzesz do miejsca docelowego w Internecie.
(1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live. Zobacz Xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. Obsługuje grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; streaming w trybie multiplayer z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.


(2) Cortana dostępna na wybranych globalnych rynkach w momencie premiery. Doświadczenia Cortany mogą się różnić w zależności od regionu i urządzenia.


Rób rzeczy pewnie.
System Windows 10 został opracowany przy użyciu opinii od milionów ludzi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że system Windows 10 działa tak, jak chcesz. Ponadto system Windows 10 pozwala być zawsze aktualnym i bezproblemowym działaniem z największymi funkcjami i najnowszą ochroną przed wirusami, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem.

Sieć działa tak jak Ty.
Nowa przeglądarka doskonale nadaje się do robienia zakupów online. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj narzut; będziesz także lubił czytać artykuły online bez zakłóceń. Pasek adresu zawiera spersonalizowane rekomendacje, dzięki którym szybko dotrzesz do miejsca docelowego w Internecie.

Zabierz swoją grę dalej.
Świetne tytuły Xbox, najlepsze z Xbox Live i społeczność Xbox, osiągnięcia i kolekcja gier za pośrednictwem aplikacji Xbox. Możesz nawet używać kontrolera Xbox i przesyłać strumieniowo gry Xbox One na domowy komputer, komputer lub tablet z systemem Windows 10.

Rób rzeczy na swoich urządzeniach.
Zabierz swoje filmy, muzykę i zdjęcia ze sobą na wszystkie urządzenia dzięki OneDrive. Co więcej, dzięki usłudze OneDrive otrzymujesz 15 GB bezpłatnego miejsca na dysku.

Rób rzeczy magicznie.
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który z biegiem czasu uczy się o tobie więcej. Cortana działa na wszystkich twoich urządzeniach, od telefonu do tabletu, po komputer, aby pomóc Ci więcej i mniej zapomnieć.

* Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz stronę xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. Obsługuje grę na różnych urządzeniach; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz; Przesyłanie strumieniowe w trybie dla wielu graczy z Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno); Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.
** Cortana dostępna na wybranych globalnych rynkach w momencie premiery. Doświadczenia Cortany mogą się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
Pokazany produkt przedpremierowy może ulec zmianie. Aplikacje sprzedawane osobno.


Microsoft wyda system Windows 10 jeszcze w tym miesiącu. Wkrótce firma ujawniła różne wersje swojego nadchodzącego systemu operacyjnego. Obecnie przygotowuje się do uruchomienia Windows 10 Pro i Windows 10 Home - dwóch wariantów platformy desktopowej - 29 lipca. Kiedy tak się stanie, którą wersję wybrać?

W przeciwieństwie do Windows 7 (także w przypadku kilku innych wersji Windows), Windows 10 - system operacyjny dla komputerów stacjonarnych - dostępny jest tylko w dwóch wariantach dla domowych użytkowników komputerów stacjonarnych. Firma zestroiła się z siedmiu różnych smaków, a jej system operacyjny do dwóch. Z dwóch edycji Windows 10 Pro, jak można się domyślić, ma więcej funkcji.

Ale w przeciwieństwie do Windows 7 i 8.1, w których podstawowy wariant był znacznie ułomny z mniejszą liczbą funkcji niż jego profesjonalny odpowiednik, Windows 10 Home pakuje w duży zestaw nowych funkcji, które powinny wystarczyć na większość użytkowników.

Co otrzymujesz z Windows 10 Home
Windows 10 Home to podstawowy wariant systemu Windows 10. Zawiera wiele nowych funkcji, w tym ulepszone menu Start. Firma zdecydowała się zerwać z systemu Windows 8 trzy lata temu, ale na żądanie użytkowników ta funkcja powraca do systemu operacyjnego komputera stacjonarnego. Otrzymasz także pełnoprawną wersję Cortany, cyfrowego asystenta głosowego, dostępnego wcześniej wyłącznie w systemie Windows Phone. Poza tym, wersja Home zapewnia również funkcje takie jak Battery Saver, wsparcie TPM i nową funkcję zabezpieczeń biometrycznych firmy o nazwie Windows Hello.

Oszczędzanie baterii dla nieznajomych to funkcja, dzięki której twój system jest bardziej energooszczędny. Czyni to, ograniczając aktywność tła w urządzeniu. TPM jest mikroczipem, który oferuje dodatkowe funkcje związane z bezpieczeństwem. Wielu producentów płyt głównych instaluje układ TPM na swoim urządzeniu. Microsoft zapewnia, że ​​jeśli twoja płyta główna ma ten chip, Windows 10 Home zapewni mu wsparcie.

Użytkownicy domowi będą mogli również korzystać z całkowicie nowych opcji wirtualnych komputerów i funkcji Snap assist z maksymalnie 4 aplikacjami na jednym ekranie. Co więcej, mogą również przekazać wir do Continuum, flagowej funkcji Windows 10, która pozwala szybko przejść z trybu pulpitu na tryb tabletu. Jesteś również wyposażony w Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę w mieście.

Wersja Home obsługuje również funkcję Windows Update - umożliwiającą pobieranie aktualizacji automatycznych od firmy Microsoft - oraz zapewnia środki bezpieczeństwa, takie jak Microsoft Passport. Powyższe cechy powinny pasować do przeciętnego rachunku Joe, ponieważ firma dostarcza wszystkie niezbędne funkcje w podstawowym wariancie.

Jeśli jednak zależy Ci na bardziej wyrafinowanej ochronie lub jeśli Twoja praca wymaga takich funkcji, jak obsługa bocznych aplikacji biznesowych, edycja Home może pozostawiać wiele do życzenia, a Ty korzystasz z wersji Pro.

Co otrzymujesz w systemie Windows 10 Pro
Wersja Pro 10 systemu Windows, oprócz wszystkich funkcji Home Edition, oferuje zaawansowane narzędzia łączności i ochrony prywatności, takie jak przyłączanie domen, zarządzanie zasadami grupy, program Bitlocker, tryb Enterprise Internet Explorer (EMIE), przypisany dostęp 8.1, pulpit zdalny, hiper klienta -V i bezpośredni dostęp.

Przypisany dostęp 8.1 pozwala na przykład zablokować konta użytkowników i uniemożliwić im dostęp do określonych aplikacji. Z drugiej strony BitLocker jest jednym z najpotężniejszych narzędzi do szyfrowania dysków w systemie Windows. Umożliwia szyfrowanie zewnętrznych napędów USB. Dostajesz również narzędzia, które ułatwiają łączenie się z siecią Azure Active Directory i Business Store dla Windows 10. Czy zamiast tego powinieneś otrzymać wersję Pro?

Wszystko sprowadza się do tego: czy potrzebujesz funkcji, takich jak Client Hyper-V, który jest wbudowanym rozwiązaniem do wirtualizacji w systemie Windows. Czy twoja praca wymaga połączenia z domeną Windows? Jeśli tak, powinieneś kupić wersję Pro. W przeciwnym razie potrzebna jest wersja Home.

Beyond Home i Pro
Podczas gdy Windows 10 Home i Pro są bezpośrednimi ścieżkami dla użytkowników detalicznych, istnieją inne warianty systemu Windows 10, a także Windows 10 Enterprise i Windows 10 Student. Wersja Enterprise, jak można się spodziewać, ma spełniać wymagania średnich i dużych organizacji. Wyposażony jest w jeszcze bardziej zaawansowane funkcje, takie jak Device Guard, dzięki czemu firma może blokować urządzenia. Jednak w przeciwieństwie do dwóch pozostałych edycji systemu Windows 10 wariant Enterprise nie będzie dostępny w sprzedaży detalicznej. Zamiast tego będzie sprzedawany poprzez licencjonowanie zbiorcze.

Wersja Windows 10 Education przeznaczona jest dla szkół - studentów, nauczycieli, pracowników i administratorów. Edycja zawiera większość funkcji edycji Enterprise. Nie będzie on również dostępny w sprzedaży w sklepach detalicznych i zostanie rozdysponowany w drodze licencjonowania zbiorowego.

Mówiąc o innych wersjach systemu Windows 10, mamy również Windows 10 Mobile i Windows 10 Mobile Enterprise. Jak sugerują ich nazwy, obie mają na celu wzmocnienie smartfonów, a nie platformy stacjonarnej. Microsoft wypuszcza także system operacyjny Windows 10 Core dla urządzeń Internet of Things.

Jeśli aktualizujesz również warto zauważyć, że jeśli masz już legalną kopię Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium lub Windows 8.1, otrzymasz bezpłatną aktualizację do Windows 10 Home. Istniejący uprawnieni użytkownicy systemów Windows 7 Pro, Windows 7 Ultimate lub Windows 8.1 Pro otrzymają bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10 Pro.

cennik
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, system Windows 10 Home ustawi Cię ponownie za pomocą Rs. 7 999, a Windows 10 Pro kosztuje Rs. 14,999. Alternatywnie, jeśli już korzystasz z podglądu technicznego systemu Windows 10, możesz nadal korzystać z wszystkich funkcji nowego systemu operacyjnego za darmo, o ile masz konto Microsoft (konto e-mail z programem Outlook lub Live) i włączyć się w przyszłości przedpremierowe aktualizacje w cyklu Szybkim lub Wolnym.


Pobierz aplikację Gadgets 360 na Androida i iOS, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami technologicznymi, recenzjami produktów i ekskluzywnymi ofertami popularnych telefonów komórkowych.

Tagi: Laptopy, Microsoft, PC, Windows, Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Mobile, Windows 10 Pro, Windows 7, Windows 8

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8613554871956