products

Oprogramowanie komputerowe Windows 10 Home Retailbox

Podstawowe informacje
Place of Origin: USA / HongKong / Singapore / ireland
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Windows 10
Numer modelu: Domowa sprzedaż detaliczna systemu Windows 10
Minimum Order Quantity: 10 pcs
Cena: Negotiable
Packaging Details: Factory Sealed Retail box / OEM
Delivery Time: 1-3 days
Payment Terms: T/T, Western Union, L/C, MoneyGram, D/A, D/P
Supply Ability: 10000pcs / month
Szczegóły informacji
Pakiet: Oem Głoska bezdźwięczna: 32-bitowe / 64-bitowe
Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny Rodzaj: Windows 10 Professional
Podanie: PC, laptop lub tablet Aktywacja: Online przez komputer
High Light:

windows 10 professional oem

,

microsoft windows oem


opis produktu

Oprogramowanie komputerowe Windows 10 Home Retailbox
 
Dom z systemem Windows 10
Windows 10 to Twój partner w tworzeniu rzeczy.Uzyskaj szybkie uruchamianie, znajome, ale rozszerzone menu Start i wspaniałe nowe sposoby wykonywania zadań nawet na wielu urządzeniach.Pokochasz także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online, a także Cortana, osobista cyfrowa asystentka, która pomaga Ci przez cały dzień.
Najlepszy dotychczas Windows
System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby bezproblemowo przechodzić z jednego urządzenia na drugie.Jest szybki i responsywny.Otrzymujesz nawet bezpłatny czat lub wsparcie telefoniczne od prawdziwych ludzi.W systemie Windows 10 robienie wspaniałych rzeczy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
To po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz.Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie pracy.A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek wcześniej, które pomagają chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia czterech rzeczy na ekranie jednocześnie.Ekran robi się zatłoczony?Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami.Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.
Microsoft Edge
Jest to zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty.Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje znaczniki innym.Spodoba Ci się widok do czytania, który usuwa rozpraszacze.Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.
Kontinuum
Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia pod kątem aktywności i urządzenia.Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.2
Wyjątkowo twoja
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność w naprawdę osobisty sposób.Dzięki funkcji Windows Hello Twoje urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się na znak rozpoznania, machając ręką podczas logowania i uwalniając Cię od konieczności zapamiętywania lub wpisywania hasła.3
Gry i Xbox
Graj w gry na konsolę Xbox One na komputerze, laptopie lub tablecie z systemem Windows 10.Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je znajomym, bez wychodzenia z gry.4
Cortana
Cortana to Twoja prawdziwie osobista cyfrowa asystentka, która działa na wszystkich Twoich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci załatwić sprawy.Ucząc się więcej o Tobie z czasem, Cortana staje się bardziej użyteczna każdego dnia, zachowując przejrzystość i zachowując Twoje zaufanie.5
Wymagania
Wymagany procesor
Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć
1 GB RAM dla 32-bitów;2 GB dla 64-bitów
Wymagane miejsce na dysku twardym
Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.Procesor graficzny DirectX?9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe
Do korzystania z niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.Oglądanie płyt DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe
Musisz zaakceptować załączone postanowienia licencyjne, również na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja ?Pojedyncza licencja ?32 i 64-bity na USB 3.0 w zestawie?
Oceny i recenzje
1. Zależne od sprzętu
2. Doświadczenia aplikacji mogą się różnić.
3. Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.
4. Dla niektórych funkcji wymagany jest szerokopasmowy Internet (obowiązują opłaty ISP).Funkcje Xbox Live są dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live, zobacz xbox.com/live/countries.Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r., które obsługują grę na różnych urządzeniach;dodatkowe gry do naśladowania.Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz;przesyłanie strumieniowe w trybie dla wielu graczy z konsoli Xbox One wymaga połączenia z siecią domową i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno);Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One.DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.Rejestrator gier jest dostępny tylko z obsługiwanym sprzętem.Wersje gier na konsolę Xbox One, komputer/tablet i telefon są sprzedawane osobno.
5. Cortana dostępna na wybranych rynkach w momencie premiery, doświadczenie może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.
To jest pełna wersja systemu Windows 10;zalecamy wykonanie kopii zapasowej plików przed instalacją.Jeśli korzystasz z aktualizacji Windows 7 SP1 lub 8.1 Update, odwiedź witrynę windows.com/windows10upgrade, aby uzyskać bezpłatną, ograniczoną czasowo aktualizację do systemu Windows 10;Twoje pliki będą łatwo przesyłane.Program Windows Media Center nie jest dostępny w systemie Windows 10. Aplikacje i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku.Aktualizacje są automatycznie włączane w okresie wsparcia;Z czasem będą obowiązywać dodatkowe wymagania.Niektóre funkcje, takie jak dotyk, mogą wymagać nowego urządzenia.Aby sprawdzić zgodność, okres wsparcia i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia oraz witrynę windows.com/windows10specs.
Oferta aktualizacji do systemu Windows 10 dotyczy kwalifikujących się urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz.Obowiązują pewne wymagania sprzętowe/programowe, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku.Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM, operatora komórkowego lub operatora.Urządzenia muszą być podłączone do Internetu i mieć włączoną usługę Windows Update.Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1.Niektóre edycje są wyłączone: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise i Windows RT/RT 8.1.Klienci korzystający z Active Software Assurance korzystający z licencji zbiorczych mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla przedsiębiorstw z systemem Windows 10 poza tą ofertą.Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10.Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.


Windows 10
Kup nowy i ulepszony system Windows po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Wkrótce odkryjesz, że system Windows 10 jest znany użytkownikom systemu Windows, ale zapewnia bardziej spersonalizowane środowisko, które przenosi wszystko, co już kochasz w systemach Windows 7 i 8 na wyższy poziom.
Windows 10 zapewnia jeszcze lepsze menu Start, rozszerzając możliwości i przenosząc ulubione aplikacje i piny, aby były łatwo dostępne.Nie tylko sprawia, że ​​wielozadaniowość jest łatwiejsza niż kiedykolwiek, ale także dobrze integruje się z oprogramowaniem i sprzętem, które już posiadasz, co pozwala zachować produktywność zawsze, gdy musisz zabrać się do pracy.W szczególności możesz wyświetlić jednocześnie do czterech aplikacji i wszystkich otwartych zadań.
Kup system Windows 10 i odkryj Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę, która umożliwia wpisywanie i pisanie notatek bezpośrednio na stronach internetowych oraz łatwe udostępnianie ich znajomym, rodzinie i współpracownikom.Ułatwia również czytanie artykułów online bez rozpraszania uwagi i zapisywanie ulubionych stron na później.
Po uaktualnieniu do systemu Windows 10 Twoje aplikacje będą działać doskonale we wszystkich trybach na wszystkich urządzeniach.Przeglądaj sklep Microsoft Store, a znajdziesz mnóstwo niesamowitych urządzeń, które doskonale współpracują z systemem Windows 10. Na przykład nasze produkty Surface łączą wygląd tabletu z funkcjonalnością komputera PC, aby stworzyć idealny zamiennik laptopa.Windows 10 tylko poprawia wrażenia z tabletu Surface.
Niezależnie od tego, czy chcesz pracować, czy bawić się, system Windows 10 pomaga w perfekcyjnej interakcji z urządzeniami.Niesamowite aplikacje, takie jak Poczta, Kalendarz, Muzyka, Wideo, Mapy i inne, są standardowo wyposażone w system Windows 10 i używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych Twoich informacji.Gracz w Tobie pokocha, jak Twoje urządzenie z systemem Windows 10 synchronizuje się z usługą Xbox Live, umożliwiając nagrywanie rozgrywki w kilka sekund, strumieniowanie gier z konsoli Xbox One na urządzenie w dowolnym miejscu w domu i nie tylko.Kup system Windows 10, a zyskasz większą elastyczność niż kiedykolwiek wcześniej.
Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu Windows, uzyskaj uaktualnienie do systemu Windows 10, aby móc korzystać z najnowszych technologii Windows.Kup sklep Microsoft Store i kup system Windows 10 już dziś.
Oferta aktualizacji do systemu Windows 10 dotyczy kwalifikujących się urządzeń z systemem Windows 7 i Windows 8.1, w tym urządzeń, które już posiadasz.Obowiązują pewne wymagania sprzętowe/programowe, a dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia i rynku.Dostępność uaktualnienia do systemu Windows 10 dla urządzeń z systemem Windows Phone 8.1 może się różnić w zależności od producenta OEM, operatora komórkowego lub operatora.Urządzenia muszą być podłączone do Internetu i mieć włączoną usługę Windows Update.Wymagana aktualizacja Windows 7 SP1 i Windows 8.1.Niektóre edycje są wyłączone: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise i Windows RT/RT 8.1.Klienci korzystający z Active Software Assurance korzystający z licencji zbiorczych mogą skorzystać z możliwości uaktualnienia do oferty dla przedsiębiorstw z systemem Windows 10 poza tą ofertą.Aby sprawdzić zgodność i inne ważne informacje dotyczące instalacji, odwiedź witrynę internetową producenta urządzenia i stronę Specyfikacje systemu Windows 10.Z czasem mogą obowiązywać dodatkowe wymagania dotyczące aktualizacji.
 
Oprogramowanie komputerowe Windows 10 Home Retailbox 0

 

 
Etykietka :

Microsoft Windows OEM

Windows ostateczny oem

Szczegóły kontaktu
Frank

Numer telefonu : +8613554871956

WhatsApp : +8613554871956