products

FQC-08983 Windows 10 Kod klucza Licencja OEM oprogramowania Microsoft Korean Language

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Windows 10
Numer modelu: Nowy
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, Money Gram, L / C, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk / miesiąc
Szczegóły informacji
Wersja: Handel detaliczny / OEM Baran: 1 gigabajt (GB) dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny Gwarancja: Czas życia przedmiotów aktywacyjnych
marki: Microsoft aplikacji: PC lub tablet
High Light:

klucz produktu Windows 10 pro

,

klucz produktu Windows 10 Professional


opis produktu

Język koreański FQC-08983 Windows OEM Licencja oprogramowania Win 10 Pro

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny wymagany sprzęt. Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnego uaktualnienia 1 , odwiedź stronę uaktualnienia systemu Windows 10 w celu uzyskania szczegółowych informacji.

cechy

 • Jeśli masz Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Pro z Media Center lub Windows 8.1 Pro z Media Center i zainstalujesz Windows 10, Windows Media Center zostanie usunięty. Przez ograniczony czas („okres kwalifikujący się”) w systemach uaktualnionych do systemu Windows 10 z jednej ze starszych wersji systemu Windows („system kwalifikowany”) zostanie zainstalowana aplikacja do odtwarzania dysków DVD („Windows DVD Player”). Uwaga: Windows DVD Player może nie zostać zainstalowany natychmiast; zostanie zainstalowany po pierwszej udanej aktualizacji Windows. Windows DVD Player będzie można kupić w sklepie Windows Store dla systemów, które (i) są systemami kwalifikowanymi, ale upłynął okres kwalifikowalny; (ii) są systemami niekwalifikowanymi; lub (iii) były zakwalifikowanymi systemami, ale system Windows 10 został następnie czysty zainstalowany (w tym przypadku Windows Update nie może wykryć, że był to wcześniej system kwalifikowany).
 • Funkcja MDM nie będzie dostępna w wersji Windows 10 Home, gdy system Windows 10 zostanie wydany.
 • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.
 • Gry Solitaire, Minesweeper i Hearts, które są wstępnie zainstalowane w systemie Windows 7, zostaną usunięte w ramach instalacji aktualizacji systemu Windows 10. Microsoft wydał naszą wersję Solitaire and Minesweeper o nazwie „Microsoft Solitaire Collection” i „Microsoft Minesweeper”.
 • Jeśli masz stację dyskietek, musisz pobrać najnowszy sterownik z witryny Windows Update lub ze strony producenta.
 • Jeśli w systemie jest zainstalowany program Windows Live Essentials, aplikacja OneDrive zostanie usunięta i zastąpiona wersją skrzynki odbiorczej OneDrive.
 • OneDrive nie obsługuje plików symboli zastępczych w systemie Windows 10. Windows 8.1 wyświetla symbole zastępcze dla plików dostępnych w OneDrive, ale nie lokalnie na urządzeniu. W systemie Windows 10 użytkownicy mogą wybrać foldery do synchronizacji w ustawieniach OneDrive.
 • Snap jest ograniczony do 2 aplikacji w trybie tabletu.

Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji

 • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chinach, Francji, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii.
 • Rozpoznawanie mowy będzie się różnić w zależności od mikrofonu urządzenia. Aby uzyskać lepsze wrażenia głosowe, potrzebujesz:
  • Mikrofon wysokiej jakości
  • Sterownik sprzętowy z odsłoniętą geometrią mikrofonu
 • Windows Hello wymaga specjalnej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub wykrywania tęczówki lub czytnika linii papilarnych, który obsługuje Window Biometric Framework. Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po aktualizacji do systemu Windows 10. Oczekuje się, że aktualizacja będzie dostępna wkrótce.
 • Continuum jest dostępne we wszystkich wersjach systemu Windows 10 przez ręczne włączanie i wyłączanie „trybu tabletu” za pośrednictwem Centrum akcji. Tablety i urządzenia 2-w-1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu, będą mogły zostać skonfigurowane tak, aby automatycznie przechodziły w „tryb tabletu”.
 • Continuum dla telefonów ograniczone do wybranych telefonów premium w momencie premiery. Monitor zewnętrzny musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria zgodne z Continuum są sprzedawane osobno. Dostępność aplikacji i doświadczenie różnią się w zależności od urządzenia i rynku. W przypadku niektórych funkcji wymagana jest subskrypcja Office 365.
 • Strumieniowe przesyłanie muzyki i wideo przez aplikacje Muzyka lub Filmy i TV nie jest dostępne we wszystkich regionach. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę regionów, przejdź do witryny Xbox w witrynie Windows.
 • Aplikacja Xbox wymaga konta Xbox Live, które nie jest dostępne we wszystkich regionach. Najbardziej aktualną listę regionów znajdziesz na stronie Xbox Live Kraje i regiony
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe wymaga użycia kodu PIN, danych biometrycznych (czytnik linii papilarnych lub podświetlanej kamery na podczerwień) lub telefonu z funkcją Wi-Fi lub Bluetooth.
 • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, będzie zależeć od minimalnej rozdzielczości aplikacji.
 • Aby korzystać z dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora, który obsługuje funkcję Multi-Touch. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań sprzętowych dotyczących obsługi wielodotykowej.
 • Konto Microsoft jest wymagane do niektórych funkcji.
 • Bezpieczny rozruch wymaga oprogramowania wewnętrznego, które obsługuje UEFI v2.3.1 Errata B i ma Urząd Certyfikacji Microsoft Windows w bazie danych sygnatur UEFI.
 • Niektórzy administratorzy IT mogą włączyć Bezpieczne logowanie (Ctrl + Alt + Del) przed przejściem do ekranu logowania. Na tabletach bez klawiatury może być wymagany tablet z przyciskiem Windows, ponieważ kombinacja klawiszy na tablecie to przycisk Windows + przycisk zasilania.
 • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą w celu uzyskania optymalnej wydajności.
 • BitLocker To Go wymaga dysku flash USB (tylko Windows 10 Pro).
 • Funkcja BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2, TPM 2.0 lub dysku flash USB (tylko Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise).
 • Client Hyper-V wymaga 64-bitowego systemu z funkcją tłumaczenia adresu drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowymi 2 GB pamięci RAM (tylko Windows 10 Pro i Windows 10 Enterprise).
 • Miracast wymaga karty graficznej obsługującej model Windows Display Driver Model (WDDM) 1.3 oraz karty Wi-Fi obsługującej Wi-Fi Direct.
 • Bezpośrednie drukowanie Wi-Fi wymaga adaptera Wi-Fi obsługującego Wi-Fi Direct oraz urządzenia obsługującego bezpośrednie drukowanie Wi-Fi.
 • Aby zainstalować 64-bitowy system operacyjny na 64-bitowym komputerze, procesor musi obsługiwać CMPXCHG16b, PrefetchW i LAHF / SAHF.
 • InstantGo działa tylko z komputerami zaprojektowanymi dla Connected Standby.
 • Szyfrowanie urządzenia wymaga komputera z InstantGo i TPM 2.0.

Miliony ludzi już korzystają z systemu Windows 10

Windows Insider Program to globalna społeczność fanów, którzy kochają Windows i chcą pomóc w ulepszaniu go. Ponieważ najpierw widzą nowe funkcje, niejawni użytkownicy mają okazję wyrazić opinię, aby nadal kształtować najlepszy system Windows. Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

Ciesz się innowacyjnymi doświadczeniami i urządzeniami

Najlepszy system Windows do grania

Granie stało się jeszcze lepsze dzięki Windows 10. Nie tylko Twoje istniejące gry działają świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na Xbox One i urządzeniach z Windows 10. Od najlepszych gier zwykłych po nową generację gier komputerowych - system Windows 10 jest stworzony do gier, które kochasz. 1

Wyjdź poza przeglądanie

Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka, która pomaga wyjść poza przeglądanie i zrobić więcej w Internecie. Poczuj dreszczyk pisania lub pisania bezpośrednio na stronach internetowych. Usuń zakłócenia z artykułów online. A dzięki włączonej Cortanie możesz natychmiast przejść od wyszukiwania do działania.

Windows 10 jest osobisty i produktywny

Świetne sposoby na szybsze zakończenie

Windows 10 zapewnia absolutnie najlepszą jakość robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach przyciągania aplikacji i optymalizowania miejsca na ekranie w celu wykonywania zadań. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub grupować rzeczy według projektu, takie jak aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.

Poznaj Cortanę, swojego prawdziwie osobistego asystenta cyfrowego

Cortana działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci załatwić sprawę. Ucząc się więcej z czasem, Cortana staje się bardziej osobista i przydatna dla Ciebie. Cortana jest również najlepsza w przypominaniu, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz mniej i możesz zrobić więcej.

Używanie Cortany z przypomnieniami jest NIESAMOWITE!

Windows Insider

Najlepszy ekran jest zawsze tym, na którym jesteś

Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach, a nawet podczas przechodzenia z jednego do drugiego. 2)

Windows optymalizuje twoje wrażenia pod kątem twojej aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od małych do dużych ekranów. 2 W dowolnym momencie możesz zmienić tryb pulpitu na tablet, wiedząc, że ekran będzie pięknie się wyświetlał i płynnie przechodził.

Wygląda jak telefon, lubi komputer

Zobacz, ile więcej może zrobić Twój telefon z systemem Windows 10, dzięki możliwości Continuum dla telefonów. Używaj go jak komputera do robienia rzeczy lub zamień go w projektor z dużym ekranem zapewniający dużą rozrywkę - a wszystko to bez konieczności wiązania telefonu. 3)

Ucz się więcej

Nowy sklep Windows to jedno miejsce dla wszystkich twoich ulubionych

Przedstawiamy nowy sklep Windows Store - miejsce, w którym można łatwo zrobić zakupy na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo pobieraj świetne bezpłatne i płatne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne. 3)

Zobacz sklep Windows

Eleganckie wbudowane aplikacje działające na Twoich urządzeniach

Windows 10 jest wyposażony w eleganckie wbudowane aplikacje 4, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Groove, Filmy i TV. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych informacji i bezproblemowej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Mapy Zdjęcia Poczta
Muzyka MoviesTV OneDrive

Najbezpieczniejszy system Windows w historii

Jesteśmy z Tobą

Windows 10 to najbezpieczniejszy system Windows, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Od pierwszego uruchomienia do obsługiwanego okresu eksploatacji urządzenia jesteś objęty ulepszonymi funkcjami bezpieczeństwa, które pomagają chronić przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, a nawet atakami typu phishing.

Zaloguj się z uśmiechem

Windows Hello rozpoznaje cię poza wszystkimi innymi, więc możesz - i tylko ty - odblokować urządzenie za pomocą wyglądu lub dotyku.

Ta metoda jest bezpieczniejsza właśnie dlatego, że jest bardziej osobista. I bez hasła logowania, które Cię spowolni, możesz szybko dostać się do tego, co chcesz.

Windows Hello wymaga specjalistycznego sprzętu, w tym czytnika linii papilarnych, podświetlanego czujnika podczerwieni lub innych czujników biometrycznych.

Zbiory

system komputerowy Windows: Aplikacja Microsoft Office:
Windows 10 pro OEM 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2016 Professional Retail Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 10 pro Retail 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2016 Home and Business Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 7 pro OEM 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2019 Professional Retail Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
Windows 7 pro Retail 64-bitowy angielski / francuski / arabski / hiszpański / inny Office 2019 Home and Business Version / PKC / USB / OEM / COA Sticker
system operacyjny Windows Server:
Windows Server 2012 Baza danych Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny Windows Server 2016 Std Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny
Windows OEM 2016 R2 Wersja OEM / arabski / hiszpański / inny Windows Server 2019 Std Wersja detaliczna / arabski / hiszpański / inny

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8613554871956