products

32/64 bity Win 10 Pro OEM OEM Oprogramowanie Microsoft Windows Pełna wersja dla 1 komputera

Podstawowe informacje
Place of Origin: HongKong / Singapore / Ireland
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft COA
Model Number: Windows 8.1 Pro OEM
Minimum Order Quantity: 10 pcs
Cena: Negotiable
Packaging Details: Factory Sealed Retail box / OEM
Delivery Time: In 48 hours after receiving transfer
Payment Terms: T/T, Western Union, D/P, L/C, MoneyGram, D/A
Supply Ability: 100,000pcs / month
Szczegóły informacji
Wersja: OEM / sprzedaż detaliczna typu: Windows 8.1 Pro OEM 64 X32 Bit
Język: Angielski / francuski / arabski / hiszpański / opcjonalny Gwarancja: Czas życia dla przedmiotów aktywacyjnych
Status produktów: Magazynie Dobra obsługa: DARMOWE wsparcie techniczne
High Light:

windows 10 pro oem download

,

windows 10 pro product key


opis produktu

Produkt: 32 bity / 64 bity Oprogramowanie Microsoft Windows Windows 8.1 Pro - pełna wersja dla 1 komputera

Klucz produktu może być używany zarówno w pomieszczeniach osobistych, jak i komercyjnych / biznesowych. Może być aktywowany na tym samym komputerze po ponownym sformatowaniu, można go sprawdzić za pomocą Microsoft. Jest to legalne i autentyczne. 100% autentyczny!

Jesteśmy profesjonalnym globalnym producentem oprogramowania w Chian, nie jesteśmy sprzedawcą, jeśli jesteś inteligentnym nabywcą, wiesz, który jest lepszy, i wiem, że jesteś wystarczająco inteligentny, aby zdecydować.

Nie sprzedajemy zhakowanych, popękanych produktów. To oprogramowanie i licencja jest oryginalna Microsoft. Jest nowy i nieużywany. Nigdy wcześniej Ben nie instalował, nie aktywował ani nie zarejestrował Przyszłego wsparcia GWARANTOWANO, ponieważ robimy to online, a nie w niepełnym wymiarze godzin!

NIE jesteśmy tymi, którzy dokonali sprzedaży, więc nie przejmuj się sobą!

Dbamy o ciebie po sprzedaży! Pomożemy Ci jak najwięcej. Dostajesz wsparcie EXCELLENT WORLD CLASS, naprawdę warto !!

System Windows 8.1 oferuje nowe sposoby personalizacji komputera i zawiera szereg niesamowitych nowych aplikacji i usług. Pracuj tak, jak jesteś przyzwyczajony i rób więcej jednocześnie dzięki większej liczbie aplikacji. Inteligentne wyszukiwanie Bing zapewnia wyniki z komputera, aplikacji i Internetu. Wyniki są w przejrzystym, graficznym widoku, dzięki czemu możesz iść tam, gdzie chcesz, bezpośrednio z wyników wyszukiwania. Otwórz Sklep Windows bezpośrednio z ekranu Start, aby przeglądać i pobierać aplikacje do gotowania, zdjęć, sportu, wiadomości i nie tylko. Idealne do pracy i zabawy, tablety i komputery z systemem Windows 8 są wydajne, stylowe i zaprojektowane z myślą o każdym miejscu. Kup teraz tablet lub komputer z systemem Windows 8 i możesz zaktualizować system do wersji Windows 8.1 Pro dla małych i średnich firm, oferując ulepszone funkcje umożliwiające łatwe łączenie się z sieciami firmowymi, dostęp do plików w podróży, szyfrowanie danych i wiele innych. Wyszukaj raz. Idź w dowolne miejsce Inteligentne wyszukiwanie Bing zapewnia wyniki z komputera, aplikacji i Internetu. Zobacz wyniki w przejrzystym, graficznym widoku, dzięki czemu możesz iść tam, gdzie chcesz, bezpośrednio z wyników wyszukiwania. Odtwórz utwór, otwórz aplikację lub zadzwoń do znajomego. Po prostu dotknij i zrób to!

Więcej aplikacji do kochania Windows Store ma nowy wygląd, który ułatwia odkrywanie i pobieranie nowych aplikacji. Zapewnia aplikacje do gotowania, zdjęć, sportu, wiadomości i wiele innych - wiele z nich za darmo! Sortuj według ceny, oceny i kategorii; znajdź stare ulubione i nowe, popularne aplikacje.

Spersonalizuj Skonfiguruj pokaz slajdów na ekranie blokady, wybierając ulubione zdjęcia. Ułóż elementy na ekranie Start, aby były dokładnie takie, jak chcesz. Wybieraj spośród większej liczby kafelków, większej liczby kolorów i więcej tła - w tym animowanych tła.

Wbudowana pamięć masowa w chmurze SkyDrive to darmowa pamięć online wbudowana w system Windows 8.1. Automatycznie zapisuj dokumenty, zdjęcia i inne pliki w usłudze SkyDrive i uzyskuj do nich dostęp w dowolnym momencie. Za pomocą dołączonej aplikacji SkyDrive możesz także zarządzać zarówno plikami lokalnymi, jak i plikami SkyDrive w jednym miejscu.

Szybkie przeglądanie na pełnym ekranie Pobieranie systemu Windows 8.1 oznacza, że ​​otrzymujesz nową przeglądarkę Internet Explorer 11 (aplikacja wbudowana). Internet Explorer 11 został zaprojektowany z myślą o dotyku, z szybszym czasem ładowania, pełnoekranowym doświadczeniem obejmującym przeglądanie stron obok siebie oraz informacje w czasie rzeczywistym dostarczane na ekranie Start za pośrednictwem kafelków na żywo ulubionych stron.

Dane techniczne: Zawiera wszystkie funkcje z Windows 8.1 Remote Desktop Domain Join Advanced
Kopia zapasowa funkcji BitLocker: Szyfruj dysk przed utratą Client Hyper-V

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8618718782025