products

Aktywacja online Windows 10 Key Code Pro Licencja Microsoft Certyfikowany 64-bit

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: USA / HongKong / Singapur / Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft COA
Numer modelu: Nowy
Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte opakowanie detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-3 dni
Zasady płatności: T / T, WU, Money Gram, L / C, D / A, D / P, Western Union
Możliwość Supply: 10000 sztuk / miesiąc
Szczegóły informacji
Platforma: płyta DVD Głoska bezdźwięczna: 64-bitowy
wymiary produktu: 0,8 x 5,8 x 5,8 cala Gwarancja: Czas życia przedmiotów aktywacyjnych
Edytor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
High Light:

klucz produktu Windows

,

klucz produktu Windows 10 Pro


opis produktu

Certyfikowana przez Microsoft 64-bitowa aktywacja online Licencja Windoes 10 pro

Szczegóły Produktu

Platforma: dysk flash USB | Edycja: Pro
Wymiary produktu: 0,8 x 5,8 x 5,8 cala
Waga wysyłki: 1,6 uncji
Wysyłka krajowa: Obecnie przedmiot może być wysyłany tylko na terenie USA i na adresy APO / FPO. W przypadku przesyłek APO / FPO skontaktuj się z producentem w sprawie gwarancji i pomocy technicznej.
Wysyłka międzynarodowa: ten przedmiot nie kwalifikuje się do wysyłki międzynarodowej. Dowiedz się więcej


szczegóły systemu Windows 10 pro:

Jeśli chcesz uaktualnić system do wersji Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny wymagany sprzęt. Czytaj dalej poniżej, aby dowiedzieć się o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Najnowszy system operacyjny: upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update. Nie wiesz, którą wersję uruchamiasz? Sprawdź tutaj, aby się dowiedzieć. Chcesz pobrać najnowszą wersję? Kliknij tutaj, aby uzyskać aktualizację Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update. Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla 64-bitowego miejsca na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego Karta graficzna : DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0 Wyświetlacz: 800 × 600

Jak aktywować system Windows 10

Aktywacja systemu Windows 10 za pomocą klucza produktu jest łatwa. Aby to zrobić, musisz kupić oryginalne klucze produktu Windows 10 lub znaleźć bezpłatne klucze produktu. Po uzyskaniu kluczy do oryginalnych produktów możesz przystąpić do aktywacji systemu Windows 10.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat aktywacji systemu Windows 10.

Jak uaktualnić system Windows 7 lub 8 do systemu Windows 10

Jeśli na komputerze jest uruchomiona aktywowana wersja systemu Windows 7, 8 lub 8.1, możesz bezpłatnie uaktualnić system do wersji Windows 10. Oto kroki, które musisz wykonać:

Krok 1: Odwiedź witrynę Microsoft

Krok 2: Użyj narzędzia wyszukiwania w witrynie, aby wyszukać aktualizację do systemu Windows 10

Krok 4: Przejdziesz do strony z kilkoma wersjami systemu Windows 10

Krok 5: Wybierz wersję, którą chcesz zainstalować, i kliknij opcje aktualizacji

Krok 6: Pobieranie rozpocznie się i zainstaluje automatycznie w tle

Jeśli nie masz aktywowanej wersji poprzedniego systemu Windows, możesz pobrać system Windows 10 ISO. Następnie aktywuj system operacyjny Windows 10 za pomocą kluczy produktów na tej stronie. Możesz również użyć wyszukiwarki kluczy produktu, aby pobrać klucz produktu. Ale ta metoda działa tylko wtedy, gdy masz oryginalny klucz produktu.

Jest to zupełnie nowy, fabrycznie zamknięty pakiet Microsoft Windows 10 Professional. Jest to pełna wersja detaliczna - NOT Academic, OEM, Not Forale, Trial, Promocyjny lub Upgrade. To jest dokładnie to, co kupiłbyś w dużych sklepach detalicznych i sprzedawcach internetowych. Microsoft SKU to FQC-08788.
Zainstaluj 32/64-bitowy system operacyjny Windows 10 Pro firmy Microsoft na swoim notebooku lub komputerze stacjonarnym, aby ulepszyć go za pomocą hybrydowego menu Start, przeglądarki internetowej Microsoft Edge i osobistego asystenta Cortany. System Windows 10 Pro został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i domowych. Oprócz wszystkich funkcji dostępnych w systemie Windows 10 Home, wersja Pro zawiera także Bitlocker, Pulpit zdalny, Client Hyper-V i wiele innych. Bitlocker chroni dane na dysku twardym i innych urządzeniach magazynujących, co ma kluczowe znaczenie w środowiskach, w których wrażliwe dane muszą być bezpieczne. Aby uzyskać dostęp do sieci firmowej, możesz dołączyć do domeny, a także zalogować się zdalnie za pomocą systemu Windows 10 Pro.

Uwaga:

ORYGINALNY KLUCZ WINDOWS 10 PRO LIFETIME Z LINKIEM DO POBRANIA

- KAŻDY KLUCZ LICENCYJNY JEST WYŁĄCZNIE DLA JEDNEGO KOMPUTERA

- PRODUKT, KTÓRY OFERUJEMY, JEST PEŁNY , OEM , WIELE JĘZYKÓW , WERSJE 32- I 64-BITOWE, KTÓRE WCHODZĄ Z ORYGINALNYM KLUCZEM LICENCYJNYM

Szczegóły kontaktu
Katherine

Numer telefonu : +8617748673879

WhatsApp : +8618718782025